Dołącz do grupy „Mastermind 4B”

„Gdy praca będzie Twoją pasją nie przepracujesz ani jednego dnia”, „Jeśli chcesz osiągnąć sukces musisz wstawać rano” „Jeśli potrafisz o czymś marzyć to potrafisz tego także dokonać”…. To tylko nieliczne z cytatów – „złotych rad” – jakie możemy usłyszeć czy przeczytać, gdy chcemy założyć własną działalność.
A przecież nie ma jednego złotego schematu na poprowadzenie firmy/fundacji/stowarzyszenia etc. Każda organizacja jest inna, tworzona jest przez inne osoby. Oczywiście jest wiele punktów stycznych – podatki, uregulowania prawna itp. Jak w tym wszystkim się odnaleźć?
W 2012 roku pewien człowiek, który zwie się Mateusz Prucnal pewnego dnia stworzył Fundację na rzecz rozwoju Inspirator, stworzył też własną firmę Centrum „Mentoris”. Codziennie prowadził i prowadzi wielogodzinne rozmowy z różnymi osobami, czuwa nad pracą wieloosobowego zespołu, działa na wielu płaszczyznach. I od dłuższego już czasu planem było stworzenie przestrzeni do wymiany dobrych praktyk w prowadzeniu firmy. Miejsca gdzie zarówno będzie można napisać „hej, w mojej organizacji sprawdziło się to i to”, ale również „hej, mam problem z tym i z tym?”. Przestrzeni, która będzie skupiała osoby przedsiębiorcze, które są na różnym etapie rozwoju swojej działalności, a które potrzebują wsparcia. Przestrzeni, która oferować będzie bezpłatne kursy/szkolenia, pomoc skierowane do osób zarządzających.
I proszę bardzo oto jest 😉 grupa „Mastermind 4B” dla osób zainteresowanych rozwojem własnej działalności 😉 Popracujemy razem? 😉