Kolejny tydzień za nami

Kolejny owocny tydzień pracy za nami. Kończymy kurs w ramach projektu Adapton dla pracownika biurowego z elementami social media. Przed uczestnikami kursu jeszcze tylko egzamin ECCC do zdania, który odbędzie się już 26.02. Oczywiście zaciskamy mocno kciuki i wierzymy w 100% zdawalności naszych kursantów 😊.

Poniedziałek rozpoczął się otwarciem naborów w ramach Przepisu na Menadżera, którego operatorem jest HRP dla województw mazowieckiego i lubelskiego. Celem głównym Projektu jest rozwinięcie potencjału kadr kierowniczych MŚP poprzez podniesienie przez min. 90 % z 853 objętych wsparciem menedżerów kompetencji w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem do czerwca 2021 roku poprzez refundację usług rozwojowych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zarządzania zasobami ludzkimi. Przedsiębiorcy współpracujący z naszą firmą aktywnie składali wnioski w celu uzyskania wsparcia.

A już jutro startują nabory  w ramach tego samego projektu dedykowany dla średnich przedsiębiorców (zatrudniający mniej niż 250 osób, z rocznym obrotem mniejszym niż 50 mln euro lub sumą bilansową mniejszą niż 43 mln euro). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikowania poprzez stronę HRP.