W minionym tygodniu…

Kolejny tydzień projektu Adapton realizowanego we współpracy z Fundacją Rozwoju Aktywności Społecznej Wspólnota już za nami. W ramach szkolenia Pracownik Biurowy z elementami prowadzenia i obsługi social media certyfikowanym egzaminem ECCC, nasi kursanci mieli okazję zapoznać się z podstawami organizacji i funkcjonowania biura oraz polskim rynkiem social mediów i rolą jaką odgrywają w nim lokalni przedsiębiorcy. Frekwencja i zaangażowanie naszych uczestników w trakcie szkolenia były na najwyższym poziomie, co nas niezmiernie cieszy😊

Kolejne zajęcia realizowane w ramach projektu Adapton już w tym tygodniu.

Centrum Mentoris planuje już najbliższe tygodnie i koncertuje swoje działania na mających się odbyć wkrótce naborach w ramach Akademii Menedżera w województwach lubelskim i mazowieckim.
O terminach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie i w mediach społecznościowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem bądź poprzez naszą stronę na Facebooku.

Czekamy również na rozstrzygnięcie konkursów, w których startowaliśmy jako specjaliści pośrednictwa pracy i doradztwa zawodowego oraz szkoleń zawodowych. Zaciskajcie kciuki 😊!